Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Zielona Góra

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy w mieście Zielona Góra to szkolenie dla wszystkich osób pracujących w służbach bezpieczeństwa, takich jak policja, ratownictwo górskie czy straż pożarna. Kurs KPP to także oferta dla wszystkich tych, którzy chcą rozszerzyć i utrwalić wiedzę, jaką dał im kurs pierwszej pomocy przeprowadzany w szkole czy miejscu pracy. Warto dodać, że to właśnie kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy daje niezbędne uprawnienia, będące przepustką do egzaminu państwowego i otrzymania tytułu ratownika KPP.

Kurs KPP to szkolenie obejmujące 25 godzin części teoretycznej oraz 41 godzin ćwiczeń praktycznych. Cena za nasz kurs pierwszej pomocy jest widoczna w wyszukiwarce. Sprawdź, jakie terminy szkolenia wybraliśmy dla miasta Zielona Góra i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada (cena za kurs może się różnić ze względu na jego datę lub miejsce szkolenia). Nasi wykwalifikowani pracownicy przedstawią Ci wszelkie procedury KPP. Podczas szkolenia w mieście Zielona Góra nauczysz się m.in. przeprowadzać resuscytację krążeniowo-oddechową, opatrywania ran, hamowania krwotoków czy udzielania wsparcia psychicznego poszkodowanym.

Pod terminem kwalifikowana pierwsza pomoc kryje się także umiejętność obsługi profesjonalnego sprzętu medycznego, np. zestawu do tlenoterapii czy kołnierza ortopedycznego. Zyskasz wiedzę, umiejętności i poczucie pewności, że będziesz wiedział, jak zachować się w sytuacji kryzysowej. Kwalifikowana pierwsza pomocy to zatem nie tylko niezbędne uprawnienia do pracy, ale przede wszystkim możliwość udzielenia fachowej pomocy, gdy służby medyczne będą w drodze na miejsce wypadku.

 
×

×