Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Olsztyn

Szukasz szkolenia KPP w miejscowości Olsztyn? Interesują Cię informacje o tym, jaka jest cena kursu, kiedy się odbędzie i czy są jeszcze wolne miejsca? To świetnie! Sprawdź naszą propozycję. Celem kursu jest edukacja i przygotowanie osób do działań w obrębie systemu KSRG. Kurs KPP uprawnia do uzyskania tytułu „Ratownika”. Zajęcia kierowane są do osób, które nie mają wykształcenia medycznego.

Podczas 66 godzin zajęć przedstawiane są sceny z akcji i możliwe zdarzenia, z jakimi może spotkać się ratownik. Kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej może różnić się szczegółami, w zależności od tego, do jakiej grupy jest kierowany – dla policjantów, strażaków, ratowników TOPR, WOPR itd.

Zapraszamy na kursy KPP

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to zajęcia prowadzone tak, aby słuchacze wynieśli z nich maksymalnie dużo informacji, które rzeczywiście im się przydadzą. Stawiamy na profesjonalne podejście, specjalistyczny sprzęt i doskonałych nauczycieli. Kurs KPP to więcej niż kurs pierwszej pomocy. Szkolenia odbywają się w całej Polsce. Jeżeli myślisz o szkoleniu KPP w mieście Olsztyn, to właśnie tutaj znajdziesz listę przyszłych zajęć oraz wszystkie informacje, w tym, jaka jest cena za kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Zarejestruj się już dziś!

Kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej w Olsztynie to nie tylko szkolenie, ale i możliwość poznania mnóstwa interesujących ludzi i firm. Zapraszamy do nas, weź udział w zajęciach i zostań ratownikiem.

 
×

×