Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Poznań

Na naszej stronie zapiszesz się na kursy KPP, które odbywają się w mieście Poznań. Zebraliśmy tutaj także informacje o tym, jaka jest cena i data kursu. Naszym celem jest kształcenie osób do działań w obrębie KSRG. Kurs KPP uprawnia do uzyskania tytułu „Ratownika”. KPP, czyli kwalifikowana pierwsza pomoc jest kursem stworzonym zgodnie art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o PRM. Jest to sześćdziesiąt sześć godzin zajęć praktycznych i wykładowych. Poza zwyczajną, programową wiedzą, brane pod uwagę będą również sytuacje zaczerpnięte z życia oraz z indywidualnych doświadczeń instruktorów i zdarzenia, z jakimi może spotkać się określona grupa zawodowa. Właśnie dlatego zajęcia różnią się drobnymi szczegółami w zależności od tego, czy to kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej dla policjantów, służb mundurowych, jednostek poszukiwawczych, ratowników TOPR/GOPR, czy ratowników WOPR.

KPP – kurs właśnie dla Ciebie!

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to nie tylko ogromna dawka wiedzy z kategorii ratownictwa, to też mnóstwo lekcji praktycznych. Kładziemy nacisk na obowiązujące obecnie wymagania – posiadamy profesjonalne manekiny z układem zwrotnej informacji i prowadzimy realistyczne symulacje. Kurs KPP to więcej niż kurs pierwszej pomocy. Jest szkoleniem, które są w stanie prowadzić wyłącznie uprawnieni do tego nauczyciele. Jest odmienny od tego, co oferuje kurs pierwszej pomocy oraz daje uprawnienia do użytkowania profesjonalnego sprzętu dla ratowników. Zapisz się już dziś!

Kursy odbywają się systematycznie w rozmaitych miejscowościach w całej Polsce. Jeżeli szukasz szkolenia KPP w mieście Poznań, to w tym miejscu odnajdziesz spis zbliżających się kursów, godzin, możliwości zapisu oraz najczęściej sprawdzaną informację – czyli jaka jest cena za kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

 
×

×