Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Rzeszów

W tym miejscu znajdziesz kursy KPP realizowane w Rzeszowie – informacje o tym, jaka jest cena i kiedy się odbędą. Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy umożliwia zdobycie tytułu „Ratownika”. W ramach zajęć rozpatrywane będą zagadnienia z obszaru wiedzy o czynnościach ratunkowych, a oprócz podstawowych informacji przedstawiane będą także sytuacje, z którymi uczestnicy mogą spotkać się w ramach wykonywanych obowiązków. Zależnie od tego, do kogo będzie kierowany kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej, inny nacisk zostanie położony na poszczególne obszary, ale podstawa programowa zawsze zostaje taka sama.

Kurs KPP – wiedza na wyciągnięcie ręki

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to nie tylko kolosalna ilość wiedzy z dziedziny ratownictwa, to także mnóstwo ćwiczeń inscenizowanych, tak żeby uczestnicy nauczyli się jak najwięcej – jest to wiedza, która naprawdę się przydaje. Cenimy sobie indywidualne podejście; mamy specjalistyczne manekiny, prowadzimy pozorowanie zdarzeń.

Kurs KPP to więcej niż kurs pierwszej pomocy. Jest to szkolenie, które są w stanie prowadzić tylko i wyłącznie wyszkoleni do tego nauczyciele, będący ratownikami medycznymi. Zajęcia znacząco odróżniają się od tego, co oferuje bazowy kurs pierwszej pomocy. Jeżeli przymierzasz się do szkolenia KPP w mieście Rzeszów, to w tym miejscu wyszukasz spis nadchodzących oraz informację, jaka jest aktualna cena za kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej w Rzeszowie to pokaźna dawka ratowniczej wiedzy, przygoda i szansa poznania dużej ilości osób ze środowiska medycznego. Zachęcamy do zapisów!

 
×

×