Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Białystok

Szukasz kursu KPP w Białymstoku? Jesteś w dobrym miejscu! Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Czym jest kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy? Jego zadaniem jest przygotowanie uczestników do udzielania czynności ratunkowych z zakresu KPP, przewidzianym przez ustawę o Państwowym Ratownictwie medycznym. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy jest o wiele bardziej rozbudowany niż zwykły kurs pierwszej pomocy i przeznaczony jest dla osób współpracujących albo chcących podjąć współpracę z KSRG. Kurs KPP dostępny jest też dla osób niezwiązanych z Systemem, choć dla nich lepszy będzie podstawowy kurs pierwszej pomocy.

Jakich rzeczy nauczysz się podczas kursu?

Ratownik KPP Białystok – zapraszamy na szkolenia. W trakcie kursu trwającego 66 godzin, z czego 41h to zajęcia praktyczne, poznasz zasady ratownictwa. Zajęcia prowadzone są przez ratowników medycznych, a zdobywanie wiedzy jest nie tylko skuteczne, ale również przyjemne. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy zapewnia wiele symulacji wydarzeń charakterystycznych dla pracy wykonywanej w danej jednostce np. w OSP, czy WOPR, a kurs KPP przystosowany jest tak, aby kłaść akcenty na postępowania w danej sytuacji.

A teraz to, co zapewne najbardziej Cię interesuje: jaka jest cena kursu KPP w mieście Białystok? Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje odnośnie do wszelkich planowanych szkoleń, wraz z przydatnymi informacjami: miejsce, cena oraz termin. Możesz wybrać taki kurs pierwszej pomocy, jaki najlepiej Ci odpowiada.

 
×

×