Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Łódź

Zapraszamy na szkolenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, odbywające się w mieście Łódź. Ich celem jest edukacja przyszłych ratowników, działających w obrębie jednostek współpracujących z Systemem KSRG/PRM. Kurs KPP trwający 66 godzin kończy się egzaminem, uprawniającym do zdobycia tytułu „Ratownika”. Kurs KPP to nie jest kurs pierwszej pomocy dla laików. To profesjonalne szkolenie na najwyższym poziomie dostępnym dla osób bez wykształcenia medycznego, którego cena jest bardzo korzystna, o czym przekonasz się, sprawdzając naszą propozycję.

Kwalifikowana pierwsza pomoc jest szkoleniem organizowanym zgodnie art. 13 Ust z dn. 8.09.2006 r. o PRM. Oprócz podstawy programowej dużą częścią szkolenia są pozoracje i sytuacje, z którymi ratownicy mogą się spotkać w ramach określonych działań. W zależności od tego, czy kurs kierowany jest do policjantów, strażaków, ratowników TOPR, GOPR, WOPR, kładziony jest inny nacisk na poszczególne elementy, tak aby szkolenie odpowiadało konkretnym potrzebom.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to wiedza teoretyczna i praktyczna, poparta ćwiczeniami na specjalistycznym sprzęcie. Stosujemy najnowsze rozwiązania i pomoce szkoleniowe, zatrudniamy wyłącznie najlepszych ratowników, którzy podchodzą do szkoleń entuzjastycznie.

Szkolenia odbywają się w całej Polsce. Jeśli szukasz szkolenia KPP w mieście Łódź, a także informacji o tym, jaka jest jego cena, to właśnie tu znajdziesz wszystkie niezbędne dane.

Zapisz się już dziś!

Kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej w Łodzi to solidna dawka wiedzy. Jeżeli szukasz kursu, który da Ci wiedzę, umiejętności i możliwość pracy jako ratownik, to jesteś w dobrym miejscu. Zachęcamy do zapisów!

 
×

×