Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Małopolska

Minuty. Czasami tylko one decydują o tym, czy poszkodowany przeżyje. Twoja praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa społecznego? Jeśli jesteś ratownikiem górskim, wodnym, strażakiem lub policjantem zadbaj o to, aby wykonywać swoją pracę jak najlepiej. KPP, czyli kwalifikowana pierwsza pomoc, to określone procedury postępowania w przypadku ratowania zdrowia i/lub życia poszkodowanego. W swojej karierze zawodowej często będziesz w samym środku sytuacji kryzysowych – zadbaj o to, aby zachować w nich spokojny umysł i skutecznie pomóc poszkodowanym.

Na naszej stronie znajdziesz kurs KPP, który pomoże Ci zdobyć niezbędne uprawnienia i tytuł Ratownika. Kurs obejmuje wiedzę teoretyczną oraz praktykę, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, abyś mógł jak najlepiej przygotować się do niesienia pomocy innym. Oferowany kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy prowadzą najwyższej klasy specjaliści. Masz pewność, że uczysz się od najlepszych. Twoim miejscem zamieszkania lub pracy jest Małopolska? Zrealizuj kurs bez konieczności dojazdów do odległych województw! Wybierz datę i odpowiadający Ci termin kursu (wybrane dla Małopolski), a my zajmiemy się resztą.

Gdy ukończysz z sukcesem kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, otrzymasz tytuł Ratownika, który możliwy jest do zdobycia wyłącznie przez kurs KPP i ważny jest przez 3 lata. A co po tym czasie? Czy kwalifikowana pierwsza pomoc przestaje być ważna? Nie, ale musisz zrobić kurs przypominający, tzw. recertyfikację. Również prowadzimy takie szkolenia. Jeśli chcesz, aby miejscem odbycia się recertyfikacji KPP była Małopolska, wybierz w formularzu kontaktowym dogodne dla siebie miasto i termin szkolenia. Czekamy na Ciebie!

 
×

×