Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Bydgoszcz

Celem kursu KPP w Bydgoszczy jest przygotowanie do udzielania czynności ratunkowych przez Ratowników, zgodnie z rozporządzeniem o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje tytuł Ratownika. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to nie jest zwykły kurs pierwszej pomocy i przeznaczony jest przede wszystkim dla osób współpracujących lub chcących wejść we współpracę z KSRG i PRM, a zatem chociażby dla strażaków OSP i PSP, ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i wielu innych służb. Tutaj zapiszesz się na kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej, czyli szkolenie KPP.

Szkolenia – informacje

Zapewne interesuje Cię cena kursu KPP w mieście Bydgoszcz. Tutaj znajdziesz tę informację. Cena obejmuje szkolenie, dostęp do specjalistycznych urządzeń, ogromną liczbę materiałów e-learningowych oraz pomoc instruktorów. Możesz wybrać taki kurs KPP, który najlepiej będzie Ci odpowiadał. Przypominamy, że realizujemy zdecydowanie szerszy zakres niż zwykły kurs pierwszej pomocy.

Co da Ci Kwalifikowana pierwsza pomoc?

Serwis Ratownik KPP Bydgoszcz zaprasza na kursy. Lekcje prowadzone są pod okiem ratowników medycznych z wieloletnim doświadczeniem i z umiejętnością przekazywania wiedzy. Dzięki takiemu podejściu zdobywanie wiedzy jest nie tylko efektywne, ale i przyjemne. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy obejmuje symulacje wydarzeń z praktyki służb ratunkowych. Z tego względu podstawa jest taka sama, ale nieco inny program będzie realizował kurs KPP dla ratownika wodnego, czy górskiego, co sprawia że jest lepiej zbalansowany, co daje gwarancję najwyższej efektywności.

 
×

×