Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Gdynia

W trakcie 66-godzinnego szkolenia KPP w Gdyni realizujemy ćwiczenia praktyczne oraz symulacje. Dowiesz się z nich, w jaki sposób postępować w sytuacjach szczególnych, wymagających postępowania ratunkowego. Lekcje prowadzą doświadczeni ratownicy medyczni, a zdobywanie wiedzy jest nie tylko skuteczne, ale również przyjemne. Nasz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to całe mnóstwo symulacji sytuacji i ćwiczeń praktycznych, ale też sporo wartościowej teorii. Szkolimy różne służby, dlatego staramy się, aby nacisk kładziony był na inne aspekty w zależności od tego, czy to kurs KPP dla policjanta, dla ratownika TOPR, czy dla WOPR-owca.

KPP – czego dowiesz się na kursie?

Szkolenie KPP w mieście Gdynia ma przygotować uczestników do pełnienia funkcji Ratownika. Jest realizowane zgodnie z ustawą o PRM i daje uprawnienia do posługiwania się tytułem Ratownika. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy jest bardziej rozbudowany niż kurs pierwszej pomocy i zapewnia najszerszy zakres programowy dla osób bez wykształcenia medycznego. Kurs KPP z racji na jego specyfikę i podstawę programową polecany jest osobom współpracującym lub chcącym podjąć pracę w jednostkach systemu KSRG i PRM. Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy (kwalifikowanej), czyli wyjątkowe szkolenie KPP, na którym dowiesz się, jak ratować ludzkie życie. Interesuje Cię cena za kurs KPP? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

Informacje o szkoleniu

Na tej stronie odnajdziesz informacje na temat naszych kursów, przede wszystkim takie informacje jak miejsce, cena oraz termin. Wybierz taki kurs w mieście Gdynia, jaki najlepiej Ci pasuje. Pamiętaj, że przedstawiamy tutaj zdecydowanie szerszy zakres merytoryczno-praktyczny aniżeli posiada w swym programie zwykły kurs pierwszej pomocy.

 
×

×