Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Lublin

Serwis Ratownik KPP Lublin zaprasza na kursy, których celem jest jak przygotowanie do podejmowania czynności ratunkowych z wykorzystaniem metod bezprzyrządowych oraz niektórych technik przyrządowych. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy został opracowany na podstawie ustawy o PRM i ma bardziej rozbudowany materiał aniżeli podstawowy kurs pierwszej pomocy, gdyż przeznaczony na przykład dla policjantów, strażaków OSP i PSP, ratowników WOPR, GOPR, czy TOPR i wielu innych. Kurs KPP można też zrobić dla poszerzenia wiedzy oraz umiejętności. Niezależnie od tego, czy planujesz przejść kurs pierwszej pomocy, czy szkolenie KPP, wiedza którą przekazujemy, ratuje ludzkie życie.

Poznaj program KPP

Namawiamy do wzięcia udziału w szkoleniach KPP organizowanych w Lublinie. Kurs trwa 66 godzin – 25 godzin teorii i 41 godzin praktyki. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy obejmuje wiele symulacji wydarzeń z praktyki służb ratunkowych oraz takich, które trafiają się w danej branży. Stąd nieco inaczej wygląda kurs KPP dla strażaka, odmiennie natomiast dla członka GOPR, jednak podstawa jest za każdym razem taka sama. Daje to gwarancję najwyższej skuteczności.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Cena za kurs KPP w mieście Lublin obejmuje nie tylko przeszkolenie, ale też dostęp do specjalistycznych sprzętów, ogromną ilość materiałów treningowych, a także nieocenione wsparcie instruktorów. Na naszej stronie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń planowanych na kolejne miesiące: cena, termin i oczywiście miejsce. Realizujemy o wiele szerszy zakres praktyczno-merytoryczny niż posiada w swoim programie zwykły kurs pierwszej pomocy.

 
×

×