Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Gdańsk

Pracujesz dla służb zajmujących się zapewnieniem bezpieczeństwa społecznego? Zapisz się na kurs KPP, czyli kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ten typ szkolenia zapewnia Ci uprawnienia niezbędne do pracy – po jego ukończeniu musisz ukończyć egzamin państwowy, aby zyskać tytuł Ratownika KPP. Gdzie przeprowadzany jest tego typu kurs pierwszej pomocy? Do wyboru masz wiele miast w Polsce, a jednym z nich jest Gdańsk. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o wysoki poziom szkolenia, a atrakcyjna cena kursu wyróżnia się na tle podobnych ofert. Kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej to szkolenie, które przygotuje Cię na każdą ewentualność.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy jest podzielony na część praktyczną oraz teoretyczną. Nie tylko poznajesz aktualne procedury i schematy działania, ale i uczysz się obsługiwać profesjonalny sprzęt, z którego będziesz później korzystał w swojej pracy. Mowa o m.in. defibrylatorze AED, kamizelce KED czy zestawie do tlenoterapii. Profesjonalny kurs pierwszej pomocy w mieście Gdańsk sprawi, że poczujesz się pewniej w sytuacjach kryzysowych, co z kolei ma bezpośredni wpływ na jakość udzielanej przez Ciebie pomocy.

Szkolenie z KPP trwa 66 godzin (25 godzin zajęć teoretycznych oraz 41 godzin z ćwiczeń praktycznych). Jego program jest określony przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia. Zapisz się na kurs już teraz, wybierz dogodny dla siebie termin szkolenia, a my już teraz czekamy na Ciebie w mieście Gdańsk!

 
×

×