Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Warszawa

Jeżeli chcesz pracować w jednostkach Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego lub wspomagać działania ratunkowe w ramach tego systemu, musisz mieć nadany tytuł Ratownika. Nie wystarczy do tego kurs pierwszej pomocy organizowany w ramach różnych akcji, lecz musi być to specjalistyczne szkolenie KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), obejmujące program ustalony w ustawie o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy jest specjalistycznym, trwającym 66 godzin szkoleniem, prowadzonym przez ratowników medycznych z doświadczeniem nie tylko teoretycznym, ale przede wszystkim praktycznym. To gwarantuje, że uczestnicy nauczą się jak najwięcej. Oprócz tego osoby prowadzące kurs KPP mają umiejętności interpersonalne i pedagogiczne, aby rzetelnie i w sposób przystępny przekazywać wiedzę z zakresu KPP. Kurs ma nauczyć przede wszystkim praktycznych umiejętności postępowania w sytuacjach, gdy zagrożone jest ludzkie życie. Tutaj znajdziesz szkolenia KPP organizowane w mieście Warszawa – poznaj terminy, dowiedz się jaka cena za kurs i zarezerwuj miejsce.

Weź udział w fantastycznym szkoleniu dla Ratowników!

Kwalifikowana pierwsza pomoc jest szkoleniem przeznaczonym między innymi dla policjantów, strażaków OSP i PSP, ratowników górskich i wodnych, służb poszukiwawczych, straży granicznej i innych. Co ważne, choć podstawa programowa jest taka sama, kurs KPP może nieznacznie się różnić w zależności od tego, do kogo jest kierowany. Dzieje się tak, gdyż z innymi sytuacjami częściej będzie spotykać się ratownik górski, a z innymi wodny, czy policjant. W związku z tym kurs pierwszej pomocy (kwalifikowanej) został dopasowany do konkretnych potrzeb.

Co zawiera cena za kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy w Warszawie? Oprócz wspaniałej kadry instruktorskiej, ro również dostęp do nowoczesnych fantomów i urządzeń szkoleniowych, możliwość praktycznych i symulowanych ćwiczeń, dostęp do Strefy Klienta, materiały szkoleniowe obejmujące cały kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej, materiały e-learningowe, dostęp do prezentacji i wiele innych. Już dziś zapisz się na kurs KPP. Warszawa czeka! Zarezerwuj miejsce i nie przegap terminu.

 
×

×