Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Wrocław

Zachęcamy do udziału w kursach KPP organizowanych we Wrocławiu. Szkolenie to ma przygotować uczestników do podejmowania czynności ratunkowych, z wykorzystaniem części technik przyrządowych. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy ma bardziej rozbudowany program niż podstawowy kurs pierwszej pomocy i przeznaczony jest dla osób współpracujących lub chcących podjąć współpracę z jednostkami Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, czyli na przykład dla policjantów, strażaków OSP i PSP, ratowników WOPR, GOPR, TOPR i wielu innych służb, których celem jest ochrona zdrowia i życia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet osoba niezwiązana z Systemem zrobiła kurs KPP, dla poszerzenia wiedzy i umiejętności, choć z racji braku dostępu do specjalistycznego sprzętu, nie wszystkie umiejętności wykorzysta w praktyce. Niezależnie od tego, czy chcesz odbyć kurs pierwszej pomocy, czy szkolenie KPP, ta wiedza jest bezcenna i naprawdę ratuje życie.

Kwalifikowana pierwsza pomoc – czego nauczysz się na kursie?

Serwis Ratownik KPP Wrocław zaprasza na szkolenia. W trakcie 66 godzinnego kursu, z którego aż 41 godzin to zajęcia praktyczne, ćwiczenia i symulacje. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych ratowników medycznych z wieloletnią praktyką i z umiejętnościami pedagogicznymi. Dzięki takiemu podejściu nauka jest nie tylko efektywna, ale też przyjemna. A przecież o to chodzi. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy obejmuje wiele symulacji sytuacji z życia codziennego i takich, które zdarzają się dla specyfiki danej branży. Z tego względu nieco inaczej będzie wyglądał kurs KPP dla strażaka, a inaczej dla ratownika WOPR. Podstawa jest zawsze taka sama, ale nacisk na umiejętność postępowania w określonych zdarzeniach jest inaczej zbalansowany. Gwarantuje to najwyższą skuteczność.

A jak przedstawia się cena za kurs KPP w mieście Wrocław? Ta obejmuje szkolenie, dostęp do specjalistycznych akcesoriów szkoleniowych, dostęp do ogromnej ilości materiałów szkoleniowych i e-learningowych oraz wsparcie instruktorów. Na tej stronie znajdziesz zestawienie wszystkich kursów planowanych na najbliższy czas, wraz z takimi informacjami jak cena, termin oraz miejsce. Możesz wybrać taki, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. Pamiętaj, że przedstawiamy tutaj znacznie szerszy zakres niż podstawowy kurs pierwszej pomocy.

 
×

×