Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Opole

Kurs pierwszej pomocy nie jest tym samym, co kurs kwalifikowany pierwszej pomocy. Choć celem obu szkoleń jest zdobycie i poszerzenie wiedzy z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej, tylko jeden z nich bazuje na profesjonalnym sprzęcie, kończy się państwowym egzaminem i daje możliwość uzyskania tytuł ratownika KPP. Jest nim oczywiście kurs KPP (skrót od: kwalifikowana pierwsza pomoc). Szkolenie to jest adresowane przede wszystkim do osób, które na co dzień pracują lub współpracują ze służbami dbającymi o bezpieczeństwo, jak m.in. policja, straż pożarna czy ratownictwo górskie. Skorzystaj z naszej oferty, jaką jest profesjonalny kurs kwalifikowany pierwszej pomocy i zdobądź uprawnienia niezbędne do pracy.

W jakim mieście chciałbyś odbyć kurs KPP? Nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni w wielu polskich miejscowościach, jak chociażby Opole. Zapewniamy wysoki poziom szkolenia, na uwagę zasługuje także konkurencyjna cena kursu. Wystarczy, że w formularzu wybierzesz dogodne dla siebie miasto, w którym chcesz odbyć szkolenie (może to być wspomniane już Opole) oraz jego termin. Nasza wyszukiwarka wyświetli Ci listę, na której będzie widoczny każdy zaplanowany przez nas kurs pierwszej pomocy oraz ich cena.

Pamiętaj, że szkolenie KPP trwa 66 godzin i obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Nauczysz się wszystkich aktualnych procedur działania w sytuacjach kryzysowych, jednak proponowany przez nas kurs pierwszej pomocy to także nauka korzystania ze sprzętu medycznego, jak chociażby maska twarzowa, opaska taktyczna czy defibrylator AED. Zdecydowany na kurs? Zapisz się już dziś! Zapamiętaj – kwalifikowana pierwsza pomoc, Opole – resztą zajmiemy się my!

 
×

×