Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP Kraków

Tutaj znajdziesz kursy KPP organizowane w mieście Kraków – zwłaszcza informacje o tym, jaka jest ich cena data. Ich celem jest kształcenie i przygotowanie osób do działań w ramach zdań w ramach Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Kurs KPP uprawnia do uzyskania tytułu „Ratownika”, czyli specjalistycznego przeszkolenia w najwyższym możliwym zakresie dla osób, które nie mają wykształcenia medycznego.

KPP – kwalifikowana pierwsza pomoc jest kursem organizowanym zgodnie art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym, obejmuje 66 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych, podczas których omawiane są zagadnienia z szerokiego zakresu podstawy programowej. Oprócz suchej, programowej wiedzy, brane są też sytuacje z życia wzięte oraz specyficzne, z którymi może spotkać się dana grupa zawodowa. Kurs więc może różnić się szczegółami w zależności od tego, czy będzie to kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej dla policjantów, strażaków, ratowników GOPR/TOPR, dla ratowników WOPR, jednostek ratowniczo-poszukiwawczych lub innych. (służb policyjnych mundurowych).

KPP – kurs w najlepszym stylu!

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to nie tylko potężna dawka wiedzy z zakresu ratownictwa, to też mnóstwo ćwiczeń praktycznych i symulowanych, aby uczestnicy wynieśli z kursu maksymalnie dużo wiedzy, która naprawdę im się przyda. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania – zaawansowane fantomy z systemem informacji zwrotnej, realistyczne pozoracje oraz doświadczoną kadrę, która podchodzi do szkoleń z zapałem. Kurs KPP to więcej niż kurs pierwszej pomocy. Jest szkoleniem, które mogą prowadzić wyłącznie uprawnione do tego jednostki. Znacząco różni się od tego, co oferuje podstawowy kurs pierwszej pomocy i umożliwia korzystanie z profesjonalnego sprzętu dla ratowników. Szkolenia odbywają się cyklicznie w różnych miastach w całej Polsce. Jeżeli szukasz szkolenia KPP w mieście Kraków, to w tym miejscu znajdziesz spis zbliżających się kursów, termin, możliwość zapisu oraz bardzo ważną informację, czyli cena za taki kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Zapisz się już dziś!

Kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej w Krakowie to przede wszystkim solidna dawka ratowniczej wiedzy, ale też przygoda i możliwość poznania wielu ludzi ze środowiska.

 
×

×